top of page

BAŞKANDAN MESAJ

1864’den bugüne

Gayret Ederseniz, Taklit Etmezsiniz…

Bizler sadece bir zincir mağaza personeli değiliz, bununla beraber aynı zamanda büyük bir aileyiz. Bu bağlamda, kendini Hafız Mustafa ailesinin mensubu hisseden her bir ferdin de aynı derin muhabbetle birbirini sevgiyle kucaklaması, en samimi manada her bir çalışma arkadaşımın görevini hakkıyla ve hakkaniyet içinde, aidiyet duygusuyla yapması, birbirlerini desteklemesi ve birbirlerine yardımcı olması, daha verimli olacak olan sonuca ulaşmak adına herkesin fikrini özgürce dile getirmesi, üstlerin ve astların birbirlerine karşı adil, saygılı, üsluplu ve çıkabilecek sorunlara çözüm odaklı yaklaşması en asli görevlerimiz olduğunun kanaatindeyim. Uhrevi birlikteliği sağlamak adına, hepimizin üzerine çok büyük sorumluluklar düştüğünü unutmamalıyız. Hafız Mustafa yönetimi olarak, nihaide bir başarının gelebilmesinin en kestirme yolunun, bu aile birliği ve aidiyet duygusunun ikame edilmesinden geçtiğine inanıyoruz. Çünkü aile bireylerinin mutlu olduğu bir yuva huzurlu olur. Huzurun olduğu yerde de başarı kaçınılmaz bir sonuçtur. 

Başarılı olabilmek adına, gayret etmek gerekiyor. Bizler çok uzun yıllardır Hafız Mustafa ailesi olarak, geleneğimize bağlı kalarak bugünlere geldik. Bugün sadece Türkiye’de değil tüm dünyaya Osmanlı lezzetini ulaştırabilmek için çalışıyoruz. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da aynı şekilde çalışmaya ve hizmet etmeye devam edeceğiz. Sürdürülebilirlik konusunda 150 yılı aşkın bir süredir yapmış olduğumuz işimizde, kimseyi taklit etmeden, ilk günkü reçetelerimize ve mahdumluk geleneğimize bağlı kalarak çalıştık. Bugün ulaştığımız başarının sırrı çok çalışmaktır. Ve unutmayın ki, başarıya çıkan bir asansör yoktur, azmederek, özveriyle çalışarak, hülasası tırmanarak çıkabiliriz.

Biz Hafız Mustafa ailesi olarak, tarihi ve kültürel mirasımıza sahip çıkarak, müşterilerimize en iyi kalitede hizmet sunmaya özen gösteriyor ve müşterilerimizin memnuniyetine çok önem veriyoruz. Güvenilir marka algımızı koruyarak, ulusal ve uluslararası alanlarda faaliyetlerimizi sürdürmeye devam etmeyi hedefliyoruz. Tüm Türk markalarının da bu bilinçte ve anlayışta ilerlemesini temenni ediyoruz.

Bu yolda bize inanan, bizimle birlikte yürüyen, hedeflerimizi hep birlikte gerçekleştirirken yanımızda olan tüm çalışanlarımıza, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza da buradan bir kez daha teşekkür ediyorum.

Herkesi muhabbetle selamlıyorum, Allah’a emanet olun.

bottom of page